Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde satılan tüm ürünlerin garantisi vardır.  Ürünler Distribütör veya ithalatçı firmalarıni garantiindedir. Elektronik ürünlerde 2 yıl garanti vardır.

Sitede verilen teknik bilgiler cihazların katalog bilgileridir. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki e-mail adresimizden veya telefonlarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Geniş teknik bilgi öğrenmek için forum sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

info@uyduburada.net - 0212 625 8 625 - 0542 528 57 28

Türkiye'nin her yerine Uydu alıcısı, çanak anten, uydu aksesuarları,Cep telefonu, Bilgisayar ve yan ürünleri, küçük ev aletleri, Normal şartlar altında Ürününüzün elinize 1 günde geçmesi için PTT ile marmara,ege,iç anadolu ve karadeniz bölgelerine ,Akdeniz ,doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerimize ise ups kargo ile EN GEÇ 2 gün içinde ulaştırıyoruz. Stok yetersizliği veya farklı nedenlerden bu süre nadir de olsa birkaç gün uzayabilmektedir. Çok özel istisnalar dışında ürününüz sipariş verdiğiniz aynı gün kargoya veriliyor. Bilgisayar ürünlerinde kargoya teslim süremiz en az 2 gündür. Uydu alıcılarında 1 gündür.

Kredi kartıyla satışlarımız şimdilik yoktur. Sitemiz 256 bit SSL koruma sistemine sahiptir. Kredi kartı kullanımında % 100 güvenlidir. Ayrıca şüpheli durumlarda Kredi kartı ile siparişlerinizde kredi kartı sahibinden telefon ile veya bankadan mail ile güvenlik onayı da alınmaktadır. 

Sistem (Çanak+LNB+receiver+switch)olarak satışımız vardır..Montaj hizmeti SADECE İSTANBUL'A veriyoruz. Ancak dilerseniz Kendinizde cihazınızın montajını yaptırabilirsiniz. Fiyatlara Montaj dahil yazmadığı sürece Montaj bedeli dahil değildir. 

Evet Sitede belirtilen fiyatlar günceldir. Sitemiz günde birkaç kez güncellenmektedir.

Referanslarımız

Blog