Fiber Lnb Kurulum Arıza ve Montaj Servisi İstanbul 0212-625-8-625

Fiber Lnb Kurulum Arıza ve Montaj Servisi İstanbul 0212-625-8-625,

0 Yorum

#UyduBurada Ekibi olarak Tüm istanbul genelinde fiber  optik lnb arıza, montaj ve kurulumlarını yapmaktayız, servisimizin uzman kadrosu, fiber uydu sistemlerinde profesyonel olarak yerinde tespit ve değişim işlemlerini her zaman uygulamaktadır. Bizleri fiber lnb arıza, montaj veya kurulumları için 0212 625 8 625 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Fiber Lnb

Fiber lnb, uydudan gelen sinyali, fiber optik kablo aracılığı ile dağıtım sistemine kayıpsız iletir. Dağıtım sisteminde dönüştürücüler aracılığı ile fiber optik kablodan gelen fiber uydu yayını, dijital yayına dönüştürülüp merkezi uydu sistemi santraline girildikten sonra, dairelere dağıtımı yapılır.

Fiber uydu sistemi maliyetli olması ile beraber çok uzun ömürlü ve daha saglıklı uydu yayını sağlamaktadır. Arıza durumunda yedek parçalar yüksek maliyetlidir, fakat çok sık arıza çıkarmaz. 

Fiber Optik Uydu Yayını

Sitenizde Fiber lnb ve fiber optik uydu kullanıyorsanız herhangi bir arıza durumunda kesinlikle işi bilen, sisteme hakim, daha önce aynı durumlarla karşılaşmış yetkin bir kişiye baktırınız, aksi taktirde çok küçük maliyetler yerine binlerce dolar masrafınız artabilir.

FiberMDU lnb ler çok hassastır. Bağlantı yapılırken fiber kablonun ucu kırılabilir, çok pahallı olan fiber lnb niz yanabilir. Bu Yüzden anlamayan kişileri kesinlikle sisteminizi elletmeyiniz.

UyduBurada Ekibinden fiber optik lnb sistemlerine müdahale için destek alabilirsiniz.

0 Yorum

  • Yorum yok

Yorum bırak

  • Yorum yapabilmek için önce giriş yapamanız gerekiyor.

Referanslarımız

Blog