─░┼č Orta─č─▒

E-Ticaret V3'un tedarikçisi olmak ister misiniz? 

Mü┼čterilerimizin ihtiyaçlar─▒n─▒ kar┼č─▒layacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi a─č─▒yla i┼č ortakl─▒─č─▒ yap─▒yoruz. Sürekli olarak ürün çe┼čitlili─čimizi artt─▒rmak için, i┼čbirli─či yapaca─č─▒m─▒z yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çal─▒┼čma imkan─▒ olu┼čturmaya çal─▒┼č─▒yoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anla┼č─▒labilir, h─▒zl─▒ ve olabildi─čince basit yapt─▒k. 

Bu sayfada bir i┼č sahibinin hepsiburada.com tedarikçisi olmak için atmas─▒ gereken ad─▒mlar─▒ payla┼č─▒yoruz. 

Tedarikçi aday─▒ olmak için ne yap─▒lmas─▒ gerekli? 

Hepsiburada ile ticari i┼č ortakl─▒─č─▒ kurmak isteyen tedarikçilerin online ba┼čvuru formunu eksiksiz olarak doldurulmas─▒ gerekmektedir. 

Ba┼čvuru formunuz do─čru ve eksiksiz doldurulmu┼č ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi de─čerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, ve size ya sat─▒nalma sürecinin ilerleyen ad─▒mlar─▒n─▒ bildiren ya da ürün teklifinizin red edildi─čini bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

E─čer ba┼čvurunuz formunuz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildi─či ve yeniden ba┼čvuru formunu göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

Scroll