Teslimat ve ─░ade ┼čartlar─▒

Ödeme ve Teslimat
 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankas─▒, T.─░┼č Bankas─▒ ve Yap─▒ Kredi bankas─▒ hesaplar─▒m─▒zdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
 
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlar─▒n─▒z ile
Her türlü kredi kart─▒n─▒za online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlar─▒m─▒zdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipari┼činiz sonunda kredi kart─▒n─▒zdan tutar çekim i┼člemi gerçekle┼čecektir. Muhtemel sipari┼č iptali veya stok sorunlar─▒ nedeniyle sipari┼č iptallerinde kredi kart─▒n─▒za para iadesi 3 i┼č günü içerisinde yap─▒lacakt─▒r.
 
3) Sipari┼č Bedeli ─░adesi 
Sipari┼člerinizin olas─▒ sebeplerle iptali durumunda; www.uyduburada.net üç i┼č günü içerisinde ürün bedelini hesab─▒n─▒za ve/veya kredi kart─▒n─▒za iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kart─▒ bilgilerinizi do─čru ve eksiksiz olarak ┼čirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
 
4) Teslimat 
Sipari┼č etmi┼č oldu─čunuz ürünleri ayn─▒ gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detay─▒nda belirtildi─či gibi 3 i┼č günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimat─▒n─▒n aksamadan gerçekle┼čtirilebilmesi için lütfen gün içinde bulundu─čunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipari┼č sonunda belirlemi┼č oldu─čunuz teslimat tipine göre haz─▒rlanmak üzere i┼čleme al─▒nacakt─▒r. ─░stanbul merkezli ┼čirketimizden ürünler PTT kargo firmas─▒yla gönderilecektir. Sipari┼čleriniz onayland─▒ktan sonra en geç 2 (iki) i┼č günü sonunda Kargo firmas─▒na teslim edilir. 
Mü┼čteri temsilcimize dan─▒┼čarak de─či┼čik teslimat ┼čartlar─▒ konusunda görü┼čebilirsiniz. Ayr─▒ca kargo teslimatlar─▒ sadece Türkiye için geçerlidir
 
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile i┼člemi gerçekle┼čtiremiyorsa ödeme sayfas─▒ sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimat─▒ gerçekle┼čemeyen sipari┼č ile ilgili olarak sipari┼či veren ile ba─člant─▒ kurulmaktad─▒r.
Ziyaretçimiz taraf─▒ndan belirtilen e-posta adresinin geçerlili─či sipari┼čin aktar─▒lmas─▒n─▒ takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimat─▒n gerçekle┼čmesi konusunda mü┼čteri kadar kredi kart─▒ sistemini kulland─▒─č─▒m─▒z bankaya kar┼č─▒ da sorumlulu─čumuz söz konusudur. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat s─▒ras─▒nda zarar gördü─čünü dü┼čündü─čünüz paketleri, teslim ald─▒─č─▒n─▒z firma yetkilisi önünde aç─▒p kontrol ediniz. E─čer üründe herhangi bir zarar oldu─čunu dü┼čünüyorsan─▒z kargo firmas─▒na tutanak tutturularak ürünü teslim almay─▒n─▒z. 
Ürün teslim al─▒nd─▒ktan sonra kargo firmas─▒n─▒n görevini tam olarak yerine getirdi─či kabul edilmektedir. 
Ürün hasarl─▒ ise: Haz─▒rlam─▒┼č oldu─čunuz tutana─č─▒ en k─▒sa zamanda 0212 625 8 625 numaral─▒ telefona bildiriniz ve durumu info@uyduburada.net mail adresine gonderiniz. 
Bu i┼člemleri gerçekle┼čtirdi─činiz takdirde paketinizle ilgili çal─▒┼čmalara ba┼člayarak, en k─▒sa zamanda teslimat─▒n tekrarlanmas─▒n─▒ sa─člayaca─č─▒z.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istedi─činizi k─▒saca aç─▒klarsan─▒z ürün ile ilgili çal─▒┼čmalar─▒m─▒zda bize yard─▒mc─▒ olmu┼č olursunuz.
Scroll